Yeni Nesil Biyoteknoloji Uygulamaların Öncüsüyüz

Markalar

Therasilk

Therasilk markası altında, GMP kurallarına uygun olarak İpek Proteini içeren Dermokozmetik Saç Bakımı ve Cilt Bakım Ürünleri üretilmektedir. Yaşamın temel taşını oluşturan proteinler, önemli bir besin kaynağı olup, medikal ve kozmetik alanda önemli fonksiyonları bulunmaktadır.
 
İpek proteini ise, ipek böceğinin kozalarından doğal ortamda elde edilen, ipek böceğinin kozasını örmesi esnasında salgıladığı bir sıvıdır. İpek proteini bu amaçla kullanılan tüm protein çeşitlerine göre cilde en çok uyum gösteren yapıdır.İpek proteini, cilt ve saç kozmetiğinde oldukça fazla kullanılmaktadır.
 

T-Silk Collagen

T-silk collagen peptit, saf ipek liflerinden hidrolize peptittir. Hidrolize ipek peptidi, hidrolize ipek proteininden daha düşük bir moleküler ağırlığa sahiptir. Cilde ve saça daha iyi nüfuz edebilir. Hidrolize ipek peptitleri; glisin, alanin ve serin açısından zengindir. Hidrolize edilmiş ipek peptitler yaşlanma karşıtı ve antioksidan özelliklere sahiptir. Ayrıca yapısından dolayı keratine doğal bir eğilim gösterir,. Bağlandığı dokuya yumuşaklık, pürüzsüzlük ve kadifemsi bir dokunuş hissi katar.

Fonksiyonel Gıda normal beslenmeyle tüketilen, olumlu fizyolojik etkilerinin olduğu ve/veya kronik hastalıkların riskini azalttığı belirlenmiş, içerdiği biyoaktif bileşenlerle temel beslenme fonksiyonlarına ek olarak sağlığa katkı sağlayan gıdalardır. Hidrolize peptitler bu grupta yer alır.
T-SİLK COLLAGEN markasıyla piyasaya sunduğumuz yenilebilir hidrolize peptitleri gıda ürünlerinde takviye olarak kullanıma uygun güvenilir peptit tozudur. Sporcu sağlığında, geriatrik ve bebek beslenmesinde, gıda takviyesi ürünlerde bellek artırma, kolajen desteği, immun sistem destekleyici formulasyonlarda kullanılabilir.

RenewPRO

Medikal amaçla profesyonel uygulayıcılar tarafından yapılan masaja yardımcı olmak için formüle edilmiş RenewPRO Profesyonel Masaj Kremi, cilt üzerindeki koruyucu bariyer tabakanın korunmasına destek olur.

RenewPRO Profesyonel Masaj Kremi, Cilt dostu uygun pH değeriyle cildin asit örtüsünü dengeler. İçerdiği doğal limon ve lavanta yağları anti stres ajan olarak bilinmektedir. Bu sayede masajın fizyolojik etkilerinin yanısıra nörofizyolojik etkisini destekler.